HAKKIMIZDA
_

Uysal Kompresor  Hakkında ?

Kuruluş yılı 1978´de çeşitli makinalar üreten bir firma olarak iş hayatına atılan kuruluşumuz 1983 yılından itibaren önce pistonlu hava kompresörleri ve hava kompresörü ekipmanlarının daha sonra vidalı hava kompresörlerin üretimini gerçekleştirmiştir.

Firmamız, işletmelerin her türlü kapasitedeki basınçlı hava ihtiyacına en ekonomik ve kullanım kolaylığı sağlayan çözümler üretmektedir.

Müşterilerinin ihtiyacını karşılamak üzere pistonlu hava kompresörleri, vidalı hava kompresörleri, hava kurutucuları, hava filtreleri, pistonlu kompresör hava üreteçleri, basınçlı hava tankları ve hava kompresörü ekipmanlarının imalatı ile endüstrimize hizmet edebilmek için çeşitlilik sunmayı hedefleri arasında bilmiştir.

Uysal Kompresör firmaya katılan ikinci kuşak yönetici ve teknik elemanların katkısıyla basınçlı hava sistemleri ve ürünlerinde dünya standartlarında üretim, çeşitlilik ve hizmet kalitesiyle tercih edilen bir firma olma yönünde hızla ilerlemektedir.

Uysal Kompresör, Ar-Ge çalışmalarına önem vererek sanayinin sürekli gelişen ihtiyaçlarını karşılamış, teknolojideki yenilikleri ve uluslararası standartları makinalarına entegre eden yüksek üretim teknolojisi sayesinde kaliteyi en üst düzeyde yakalamıştır. Firmamız Avrupa Birliği CE etiketli üretim yapmaktadır. Bilgisayar destekli bir tasarım ortamında, ileri teknoloji CNC takım tezgahları ve modern üretim ekipmanları kullanılarak, imalat ve montaj işlemlerini gerçekleşmektedir.

Üretimlerimiz Bursa`da, Nilüfer ilçesi, Niltim`de bulunan 500 m² kapalı alana sahip olan Uysal Kompresör merkezinde gerçekleşmektedir.

Uysal Kompresör, uzun yıllara dayanan mühendislik birikiminin desteğinde, ödünsüz bir kalite bilinci ile profesyonel bir makine üreticisi olarak sanayinin hizmetindedir.

UYSAL
_

Niçin Bizi Seçmelisiniz ?

The Department of Buildings promotes the safety build

Kaliteli ürün ve hizmet garantisi veren firmamız sizlere daha iyi hizmet edebilmek için sektöründe en öncü firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

85%

Üretim

70%

Satış

90%

Kalite

85%

Uzman Çalışan

90%

Teknik Destek Hizmeti